2014 MTV Kampanyaları

Anasayfa Çekiliş Sonuçları 02 Ocak 2014 Okunma

2014 yılının ilk MTV taksiti Ocak ayında ödeniyor. İkinci ödeme ise taksit ayında yapılacak. Ocak ayının ilk günlerinde bankalar müşterilerine MTV taksitini kendi bankaları ve kartları ile ödemeleri halinde avantajlar sunuyor.

2014 yılı MTV 1. taksit için kampanyaları sizler için derledik.

World Card, Bonus , Maximum , Axess hepsinin avantajlarını tek başlık altından takip edebilirsiniz. Hangi kart sahibiyseniz onu da bir seferde öğrenebilir ve böylece ödemenize karşılık size sağlanacak avantajı kaçırmamış olursunuz.

2014 yılında ödemeniz gereken vergi tutarını öğrenmek için tıklayın

2014 MTV Kampanyaları

World Card 2014 MTV Kampanyası

31 Ocak 2014 tarihine kadar vergilerinizi 3 taksitle ödeme imkanı sunan World Card ayrıca Sonax Paketi’ni 360 TL yerine 180 TL’den alabileceksiniz.

Size en yakın Sonax bayisine buradan bakabilir. Sunulan avantajın işinize gelip gelmediğini yorum olarak sayfamıza yazabilirsiniz.

Ayrıca bu avantajın yanında bir avantaj daha sizi bekliyor. Sonax Paketi uygulandıktan bir hafta sonra 50 TL değerindeki ilk Vip yıkama da hediye ediliyor.

World Card 2014 MTV kampanyasından yararlanmak için www.gib.gov.tr, www.yapikredi.com.tr, www.worldcard.com.tr ve Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden Worldcard ile yapılan vergi ödemesine ait dekontun ilgili Sonax bayisine götürülmesi gerekiyor.

Bonus 2014 MTV Kampanyası

Bonus’ta vergi ödemenizi 3 taksitte yapabileceğinizi belirtiyor. gib.gov.tr, Garanti internet şubesi, Garanti cep şubesi ya da 444 0 333 ve  ayrıca SMS kanalıyla yapacağınız tüm MTV ödemelerinde 3 taksit imkanından yararlanabiliyorsunuz.

Bonus 2014 MTV Kampanyası

Yine bir koruma devi ile ortaklaşa bir kampanya düzenleyen Bonus Kart , MTV ödemenizi kartınız aracılığıyla yapmanız halinde 638 TL’ye yaptırabileceğiniz uygulamayı 399 TL’ye yaptırabiliyorsunuz. Ziebart MTV Paketinin içeriğinde ise şunlar yer alıyor.

Anti Bakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi ve Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemleri bu hizmeti kampanyaya dahil olarak alanlar ayrıca 79 TL değerindeki Ozonlama uygulaması da hediye ediliyor.

Ziebart istasyonlarını buradan öğrenebilir. Linkte yer alan telefonlar sayesinde paket içerikleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Maximum Kart 2014 MTV Kampanyası

http://www.isbank.com.tr/ ‘de internet şubesi üzerinden  ya dahttp://www.gib.gov.tr/ ‘den 2 Şubat 2014 tarihine kadar yapacağınız Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 100 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit imkânına sahipsiniz.

Ayrıca Maximum Kart  MTV kampanyasında şu şekilde bir avantajda sunuluyor.

Otopratik servis noktalarında
–       Ön düzen ayarı 40 TL yerine 15 TL ve
–       LS/BS buz kazıyıcı ve Yasibo antifrizli cam suyu ve kış check-uo’ı hediye

Denizbank 2014 MTV Kampanyası

MTV ödemenizi DenizBank Şubeleri’nde, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ile www.gib.gov.tr‘de kredi kartınızla veya DenizBank ATM’lerinde banka kartınız ile yapın, Autowax’tan aracınıza özel süper fırsatları kaçırmayın!! Üstelik HGS etiket veya OGS cihaz bedeli hediye

Autowax’tan kampanya kapsamında alacağınız indirimli hizmetler şu şekilde…

  • Boya Çizik Giderme, Parlatma ve Koruma “Gold” uygulaması 400 TL yerine sadece 185 TL!!
  • Detaylı antibakteriyel hijyenik iç temizlik 350 TL yerine sadece 175 TL!!
  • Detaylı motor temizleme ve koruma 80 TL yerine 45 TL!!
  • Ayrıca Çizik Giderme, Boya Koruma ve Detaylı İç Temizlik İşlemi yapılan araçlara Ozon ile araç içi ve klima dezenfektasyonu 100 TL yerine HEDİYE

Denizbank 2014 MTV OGS kampanyası ise şu şekilde işleyecek. OGS başvurunuzu yaptığınız takdirde cihaz bedeli tahsil edilecek. Fakat bu ücret Şubat ayında kartınıza bonus yada hesabınıza iade olarak geri yatırılacak.

Garanti Bankası 2014 MTV Kampanyası

1 – 31 Ocak 2014 tarihleri arasında MTV ödemelerini İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler ve Çağrı Merkezi’nden yapanlar, Pirelli Yetkili Satıcılarında Pirelli marka Yaz/Kış Oto, Suv (4X4), hafif ticari lastikler için tavsiye perakende liste satış fiyatları üzerinden %20 indirim kazanacak.

İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve Alo Garanti’den (444 0 333) kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacak.

 

Leave a Reply

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co