Bim Aktüel Ürünler 6 Aralık 2013 broşürü yayınlandı

Anasayfa Çekiliş Sonuçları 29 Kasım 2013 Okunma

Türkiye’nin en köklü markalarından birinin, Bim’in devamlılık ve müşteri memnuniyeti açısından yeri şüphesiz tartışılmaz. Her hafta müşterilerine kimi zaman dönem ihtiyaçlarını gözeterek , kimi zaman ise gündem oluşturacak derecede özenle seçilmiş ürünleri bir broşürle duyuruluyor. Her hafta Cuma günleri bayramlarda ise genelde arefe günleri ekstrası ile aktüel ürünler başlığıyla lanse edilen indirimler her keseye ve herkese hitap ediyor. Sitemizde Bim mağazalarında yer alan ürünleri ve indirimleri bundan sonra yayınlamaya gayret edeceğiz.

Bim, 6 Aralık 2013 Cuma günü için belirlediği ürünleri ve indirimli fiyatlarını duyurdu.

Seramik Tava ve Tencere fiyatlarına göz atmakta fayda var!

Hanımların son dönemlerde gözde mutfak eşyası seramik tencereler Bim’de bu haftanın en çok konuşulacak ürünü gibi duruyor. Teflon tencere alışkanlığının sonunu getiren seramik tencereler teflondan daha sağlıklı olması ile biliniyor. Ancak fiyatları ile çoğu kişinin almayı ertelediği seramik ve tencereler için bu hafta Bim özel fiyatlar belirlemiş. Gülsan markalı tencereler uygun fiyatları ile karşınızda…

Bim Seramik Tencere

 

Blender almak isteyip alamayanlar bu hafta sizin için Arzum Blender Bim’de…!

Mutfakların süsü ve kalitenin isimlerinden biri olan Arzum Bim’de bu hafta baş köşede yer alıyor. Blender seti ile yemeklere katacağınız lezzetler artacak. Bim’de 6 Aralık 2013 Cuma günü satışa sunulacak Arzum Blender Seti 105 TL’lik fiyatıyla can yakmıyor.

Bim Arzum Blender Seti

 

Bim’e bu hafta gelecek ürünler bunlarla sınırlı değil. Biz sizler için öne çıkan iki ürünü göstermek istedik. Sonuçta böyle fırsatlar her zaman karşınıza çıkmayabilir. Aşağıda 6 Aralık indirim broşürlerini bulabilirsiniz.

 

Bim 6 Aralık 2013 indirim broşürü

Bim 6 Aralık indirim broşürü Bim 6.12.2013

 

Bim 13 Aralık 2013 indirim broşürü için tıklayınız.

 

2 Responses to “Bim Aktüel Ürünler 6 Aralık 2013 broşürü yayınlandı”

  1. Recep Öçal says:

    seramik tencere kavlamaya başladı neyapmamız gerek

  2. aysun öçal says:

    seramik tencere seti kavlamaya başladı tahta kaşık kullandım orta ateşte kullandım ve makinasında yıkamadım ne yapabiliriz şimdiden teşekkür ederim

Leave a Reply

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co